ONGEHOORDE STREKEN COMEDY CONNECTION VLAAMSE REUZEN SHOWTIME PERCUSSIETREIN SURPLUS

© Daria Rogulska
   

Vrijdag 13 januari 2012 – 20u15

 
Guido Belcanto  

Een man als ik ontmoet je niet elke dag

 

Meer als 25 jaar heeft men geprobeerd om Guido Belcanto een ‘label’ op te plakken, maar niemand is daar ooit in geslaagd. Hij is een stroming op zich. Volkomen terecht mag hij daarom zeggen: ‘Een man als ik ontmoet je niet elke dag’. Uit deze nieuwe cd is een gelijknamige voorstelling gegroeid waarin hij nieuwe songs maar ook onsterfelijke hits brengt, samen met zijn virtuoze vierkoppige band.

Guido Belcanto is dé Vlaamse rock-‘n-roll chansonnier bij uitstek, gekend door zijn ontroerende toewijding voor het Vlaamse lied. Met hits als Op het zeildoek van de botsauto’s en Plastic rozen verwelken niet verzamelde hij dan ook stap voor stap een heel leger hondstrouwe fans.


In 2010 kreeg hij een eigen ster op de Walk of Fame van Ancienne Belgique, daar staat hij tussen andere mooie namen als Raymond van het Groenewoud en The Scabs. Boek snel als u wilt genieten van het Vlaamse lied met een rock-‘n-roll-kantje.

Guido Belcanto is momenteel trouwens hip en hot in Nederland sinds hij onderdak vond bij het hiphoplabel TopNotch naast groepen als The Opposites en de Jeugd van Tegenwoordig. Guido zelf is in de wolken dat hij nu tot dezelfde stal behoort “als muzikanten die bekend staan om hun street credibility’ en ziet het als een beloning voor “vijfentwintig jaar muziek maken zonder compromissen, en zonder een knieval voor de commercie”.

   
 
Ook Guido Belcanto heeft grote voorbeelden. Zo schreef hij voor de inmiddels overleden renner Marco Pantani een lied  

Website: www.guidobelcanto.be         

Met:   
  - Guido Belcanto
- Geert Hellings (gitaren, banjo, pedalsteel)
- Lieven Demaesschalck (gitaar, accordeon, piano)
- Nicolas Rombouts (contrabas)
- Bert Huysentruyt (drums, trompet)